Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Hurtownia AMPOL KrakówO firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
F. H. Ampol jest firmą rodzinną, z tradycjami od 1994 r. Zaopatrujemy kompleksowo w wędliny, drób i mięso odbiorców z terenu Krakowa i Małopolski. W swoim zakresie oferujemy dowóz towaru do Klienta oraz sprzedaż stacjonarną. Rodzinny sposób prowadzenia firmy wpływa na przyjazną atmosferę w kontaktach z naszymi odbiorcami. Nasze kontakty nie ograniczają się jedynie do transakcji handlowych – razem poznajemy Europę i Polskę.

Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres zadań i obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa z zakresu umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
  • Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia.
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników w zakresie umów, badań lekarskich, szkoleń BHP, urlopów i zwolnień lekarskich.
  • Sporządzanie list płac.
  • Sporządzanie rozliczeń, deklaracji ZUS, GUS.
  • Wspieranie działu księgowości w wykonywaniu bieżących prac.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
  • Znajomość MS Office (Word, Excel ).
  • Znajomość podstaw księgowości
  • Wykształcenie min. średnie.
  • Znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz kodeksu pracy.
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
  • Komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie w realizowane zadania.
  • Znajomość zagadnień księgowych mile widziana.

Oferujemy:

  • prace w stabilnej firmie, na podstawie umowy o prace.
  • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.
  • przyjazną atmosferę.
  • dobrą kawę z ekspresu.

Zgodnie z polityką RODO w naszej firmie przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

Odpowiemy na wybrane CV.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy