Oferta pracy

Specjalista ds kadr i płac

FG ENERGY sp. z o.oO firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników firmy

  • przygotowanie deklaracji podatkowych oraz innych sprawozdań dla instytucji zewnętrznych

  • rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz programów Płatnik i Optima

  • przygotowywanie raportów oraz zestawień płacowych

Nasze wymagania

  • znajomość programu Płatnik i Optima – warunek konieczny

  • wykształcenie wyższe

  • wiedza oraz doświadczenie w zakresie prowadzenia kadr i płac

  • min 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • zaangażowanie i samodzielność w realizacji powierzonych zadań

To oferujemy

  • stabilną pracę w rozwijającej się spółce

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia pracy

  • nowoczesne biuro i komfortowe miejsce pracy

  • miłą i przyjazną atmosferę w zespole

FG ENERGY sp. z o.o

FG Energy jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, dysponującym wieloletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania, organizacji i realizacji projektów na całym świecie. Naszą firmę tworzy zespół wybitnych specjalistów o ponadprzeciętnym potencjale i pasji do podejmowania nowych wyzwań. Praca u nas to uczestnictwo w unikalnych projektach i możliwość sprawdzenia się w zespołach międzynarodowych. To szansa na ciągłe zdobywanie nowych doświadczeń i dostęp do najnowocześniejszych rozwiązań i technologii. Swoim pracownikom oferuje ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowocześnie zarządzanej firmie.

Wejdź na naszą www i sprawdź z kim współpracujemy ! www.fgenergy.pl

Przewiń do profilu firmy