Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Specjalista ds. Kadr i Płac

SH&H Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

  • Wielopole 16, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

SH&H Sp. z o.o. Sp.k.

Wielopole 16

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie list płac, dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy,

  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą,

  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych, naliczanie wynagrodzeń,

  • Rozliczanie z Urzędem Skarbowym,

  • Sporządzanie deklaracji do ZUS, kontrola deklaracji GUS, PFRON,

  • Prowadzenie administracji kadrowej, obsługa kadrowo-płacowa pracowników,

  • Prowadzenie nadzoru BHP (w zakresie szkoleń wstępnych i okresowych, wypadków),

  • Sporządzanie raportów i zestawień według potrzeb Zarządu,

  • Śledzenie zmieniających się przepisów prawa pracy.

Nasze wymagania

  • Min. 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Biegła znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych,

  • Wykształcenie wyższe - mile widziane kierunkowe,

  • Znajomość programów księgowych i kadrowych (Optima, Płatnik),

  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),

  • Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy,

  • Dokładność i systematyczność,

  • Umiejętność współpracy w grupie i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

To oferujemy

  • Samodzielną i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie,

  • Biuro w centrum Krakowa,

  • Stałe zatrudnienie, pełen etat (lub samozatrudnienie z zastrzeżeniem pracy w naszym biurze w pełnym zakresie godzin),

  • Rynkowe wynagrodzenie, uzależnione od doświadczenia,

  • Elastyczne godziny pracy, możliwość częściowej pracy zdalnej,

  • Możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej.

Smart Hotels & Hostels - polska sieć obiektów noclegowych, działająca na rynku już od 20 lat. Jesteśmy obecni na rynku środkowoeuropejskim, zrzeszając 7 hosteli o wysokim standardzie i 2 nowoczesne hotele w 6 miastach – Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Bratysławie i Innsbrucku.

Jesteśmy rozbudowaną firmą, nasi pracownicy mieszkają w różnych miastach i są zatrudnieni na różnych warunkach. Szukamy osoby, która jest odpowiedzialna i skutecznie potrafi poradzić sobie z wielowątkowością tej pracy. Jeżeli to właśnie Ty to APLIKUJ.

Przewiń do profilu firmy