Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

PRIMETALS TECHNOLOGIES POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Józefa Marcika 14B

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa programu Kadrowo-Płacowego w programie COMARCH Optima.

  • Prowadzenie akt osobowych; administrowanie danymi pracowników w narzędziach globalnych

  • Zgłaszanie/wyrejestrowanie pracowników w programie Płatnik, przygotowanie comiesięcznych dokumentów rozliczeniowych do ZUS, PFRON

  • Wsparcie procesu naliczenia wynagrodzeń, we współpracy z działem finansowym oraz firmą księgową.

  • Rozliczanie benefitów pracowniczych

  • Administracyjna obsługa Pracowniczego Programu Emerytalnego

  • Przygotowywanie danych bazowych do rozliczeń podatkowych pracowników w Polsce

  • Wsparcie rozliczeń podatkowych pracowników w krajach oddelegowania, we współpracy z zew. firmą konsultingową

  • Przygotowywanie danych do corocznych badań płacowych; wyliczania rezerw pracowniczych

  • Wsparcie procesu Rocznej Oceny Pracowniczej

  • Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • Wsparcie procesu digitalizacji dokumentacji pracowniczej

  • Realizacja zadań z zakresu Medycyny Pracy oraz BHP, we współpracy z firmą medyczną oraz zewnętrznym specjalistą ds. BHP.

  • Praktyczna wiedza w zakresie ochrony danych osobowych

  • Wsparcie Działu HR w bieżących projektach.

Nasze wymagania

  • Co najmniej 5 -letnie doświadczenie zawodowe na pokrewnych stanowiskach w zakresie obsługi Kadr i Płac;

  • Preferowane wyższe wykształcenie na kierunkach: ekonomia, finanse, doradztwo personalne, zarządzanie zasobami ludzkimi lub pokrewne

  • Praktyczna znajomość Prawa Pracy i Ochrony Danych Osobowych

  • Znajomość języka angielskiego wymagany poziom komunikatywny (codzienna praca w mowie i w piśmie)

  • Biegła znajomość MS Office (tworzenie i wykorzystywanie arkuszy Excel i dokumentów Word w codziennej pracy)

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz kreatywność, samodzielna organizacja pracy

  • Umiejętność efektywnej pracy w zespole, planowania, zaangażowania, pełna odpowiedzialność za powierzone zadania oraz terminowość

  • Mile widziane doświadczenie z Audytorami

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń

  • Motywacyjny system wynagradzania

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

  • Dofinansowanie dodatkowej edukacji

  • Pracowniczy Program Emerytalny

  • Pakiety sportowe

  • Przyjazną atmosferę pracy w stabilnej firmie

  • Pracę w zespołach międzynarodowych na terenie całego świata

  • Benefity

  • gry wideo w pracy

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie obiadów

  • nowoczesne biuro

  • prysznic

Firma Primetals Technologies Poland Sp. z o.o. A joint venture of Mitsubishi Heavy Industries and Partners, światowy lider w dostarczaniu rozwiązań z dziedziny IT oraz automatyki przemysłowej poszukuje do swojego zespołu w Krakowie kandydatki/ kandydata do Działu HR o następującym profilu: Specjalista ds. Kadr i Płac.

Przewiń do profilu firmy

Więcej informacji o firmie znajdą Państwo na naszej strony internetowej:

primetals.com/careers/job-opportunities/career-site-of-poland