Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

AG System Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

AG System Sp. z o.o.

Senatorska 15

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników (prowadzenie akt osobowych pracowników, sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy, zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS)
  • Sporządzanie i rozliczanie umów Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PPK, obsługa PFRON oraz prowadzenie sprawozdawczości statystycznej
  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy, urlopów pracowniczych oraz zwolnień lekarskich
  • Przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Znajomość prawa pracy
  • Znajomość prawa ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • Znajomość zasad rozliczanie podatku dochodowego od wszelkich wynagrodzeń
  • Znajomość zasad prowadzenia dokumentacji kadrowej
  • Umiejętność naliczania listy płac, zasiłków ZUS
  • Biegła obsługa systemu Płatnik
  • Mile widziana znajomość systemu Sage payroll (Symfonia)
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min. 2 lata

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. dofinansowanie do karty Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Możliwość rozwoju i poszerzania swoich umiejętności
  • Duży stopień samodzielności i odpowiedzialności
  • Pracę w młodym i zaangażowanym zespole
  • Prosimy o zgłoszenia tylko od osób z doświadczeniem.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna

Z góry dziękujemy za wszystkie przesłane CV. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Specjalista ds. kadr i płac, Senatorska 15, Kraków