Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Ailleron

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników w ramach grupy kapitałowej.

  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej, sporządzanie umów, aneksów, wystawianie świadectw pracy.

  • Sporządzanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych.

  • Sporządzanie list płac, weryfikacja poprawności naliczeń wynagrodzeń, składek ZUS i pdof.

  • Obsługa deklaracji ZUS, PIT, PPK.

  • Sporządzanie sprawozdań GUS.

  • Rozliczanie czasu pracy.

  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników oraz szkoleniami z zakresu BHP.

  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i zarobkach.

  • Przygotowywanie wewnętrznych zestawień i raportów na potrzeby kadry zarządzającej w zakresie obsługiwanego obszaru.

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa ubezpieczeń społecznych i prawa podatkowego oraz ich wdrażanie w zakresie realizowanych zadań.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe.

  • Minimum 3-5 letnie doświadczenie w zakresie obsługi kadrowo – płacowej.

  • Znajomość zasad zatrudniania i rozliczania wypłat dla cudzoziemców.

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, pdof, ustawy ZUS.

  • Znajomość zasad naliczania wynagrodzeń dla osób na umowie o pracę, rozliczania umów zlecenie/dzieło.

  • Znajomość zasad rozliczania zasiłków z ZUS.

  • Znajomość zasad naliczania kosztów autorskich.

  • Znajomość programu Płatnik.

  • Mile widziana znajomość programu ENOVA.

  • Znajomość języka angielskiego B1.

  • Dobra znajomość MS Office, w szczególności programu Excel.

  • Sumienność, rzetelność, dokładność.

  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

  • Umiejętność pracy w zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

Ailleron

Jesteśmy ekspertem w budowaniu wydajnych i innowacyjnych rozwiązań technologicznych, umożliwiających uzyskanie przewagi rynkowej poprzez zwiększenie potencjału sprzedaży. Specjalizujemy się w dostarczaniu nowoczesnych produktów technologicznych dla największych podmiotów z branży finansowej, telekomunikacyjnej i hotelarskiej. Nasza oferta to także najwyższej jakości outsourcing usług informatycznych świadczony zarówno w kraju, jak i za granicą.

Zatrudniamy ponad 600 specjalistów, docierając na co dzień do ponad 300 milionów klientów w 31 krajach. Nasze biura znajdują się nie tylko w Europie, ale też w Stanach Zjednoczonych, Singapurze i Australii. W Polsce jesteśmy obecni w 4 miastach, a główna siedziba mieści się w Krakowie, gdzie kreujemy nasze produkty i definiujemy strategie ich rozwoju i promocji.

Przewiń do profilu firmy