Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Euphora Paese Sp. z o.o.

Wielicka 28

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo – płacowa Spółki

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę i umów cywilno-prawnych;

  • prowadzenie akt osobowych pracowników Spółki;

  • przygotowanie umów o pracę;

  • przygotowanie dokumentów związanych z zakończeniem umów: wypowiedzenia, świadectwa pracy, wyrejestrowanie z ZUS;

  • weryfikacja i rozliczanie absencji pracowników ( zwolnienia lekarskie, urlopy);

  • naliczanie zasiłków i świadczeń ZUS;

  • sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS i PIT oraz PPK;

  • przygotowywanie raportów wewnętrznych oraz sprawozdań GUS;

  • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i przebiegu zatrudnienia;

  • naliczanie zasiłków macierzyńskich z ubezpieczeń społecznych za urlop ojcowski i macierzyński;

  • współpraca z instytucjami podatkowymi i ubezpieczeniowymi;

  • ustalenie wysokości potrąceń komorniczych, prowadzenie ewidencji potrąceń oraz prowadzenie korespondencji z urzędami Komorników Sądowych;

  • nadzorowanie obiegu dokumentów kadrowych w firmie i ich archiwizacja;

  • korzystanie z programów rekrutacyjnych

  • tworzenie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość aktualnego prawa z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi: wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych;

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch oraz Płatnika;

  • dobra znajomość pakietu MS Office (przede wszystkim Excel);

  • predyspozycje osobowościowe (m.in.: odpowiedzialność, systematyczność, dokładność, terminowość oraz rzetelności przy wykonywaniu zadań, uczciwość, dyskrecja zawodowa);

  • praca stacjonarna w godzinach 8.00 – 16.00;

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • dużą samodzielność w wykonywaniu zadań,

  • pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej wzajemnej współpracy, wymianie doświadczeń i pomysłów,

  • rabaty pracownicze na produkty spółki

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

„Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”.

Przewiń do profilu firmy