Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

POLONIA HOLDING SP. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa procesów płacowych

  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa

  • prowadzenie dokumentacji płacowej

  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi

  • przygotowywanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, US, komornik)

  • przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON oraz korekt ZUS

  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznych sporządzanie niezbędnych raportów z zakresu wynagrodzeń zgodnie z potrzebami

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale płac

  • wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu ekonomii, rachunkowości lub pokrewne

  • biegła obsługa pakietu MS Office, przede wszystkim MS Excel oraz systemu Płatnik, znajomość programu Comarch Optima

  • praktyczna wiedza z zakresu przepisów dotyczących wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników, przepisów ZUS oraz prawa podatkowego oraz PPK

  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy własnej i dyscyplina w realizowaniu powierzonych zadań

  • komunikatywność i umiejętność współpracy w grupie

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Umowę o pracę w stabilnej firmie

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia odpowiednie do poziomu wiedzy i zaangażowania oraz dalszego rozwoju zawodowego

  • pakiet szkoleń z zakresu kadr i płac

Firma została założona w 2014r. Kancelaria doradztwa podatkowego i biuro rachunkowe. Podstawowym profilem firmy są usługi księgowe i płacowo-kadrowe jak również doradztwo. Obsługujemy zarówno firmy, które rozpoczynają działalność gospodarczą jak również duże firmy z ugruntowaną pozycją na rynku szukające stabilnej i profesjonalnej obsługi.

Przewiń do profilu firmy