Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

7R S.A.

7R S.A.

Bonarka 8

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami m.in. akta osobowe, umowy, aneksy, świadectwa pracy itp.

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników m.in. wydawanie zaświadczeń i innych dokumentów dla pracowników dot. zatrudnienia

  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac dla pracowników etatowych jak i zleceniobiorców

  • Wsparcie procesów administracji kadrowo-płacowej, w tym koordynacja działań związanych z listą płac, tworzenie raportów, analiz oraz zestawień kadrowo-płacowych

  • Sporządzanie deklaracji zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS

  • Monitorowanie i analiza rynku w zakresie wynagrodzeń i programów świadczeń dodatkowych

  • Planowanie, monitoring i usprawnianie realizowanych procesów HR

  • Koordynowanie procesu rejestracji czasu pracy oraz ewidencja danych w programie kadrowo-płacowym

  • Współpraca z Działem Księgowości i Controllingu pod kątem księgowania list płac

  • Wsparcie biznesowe dla działów operacyjnych oraz pracowników we wszelkich kwestiach z obszaru kadr i płac

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej trzy lata

  • Znajomość zagadnień i przepisów z zakresu prawa pracy, podatków i ubezpieczeń społecznych

  • Dobra znajomości zasad naliczania wynagrodzeń oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie nie niższym niż średniozaawansowanym

  • Umiejętność proaktywnej pracy oraz rozwiązywania problemów o różnym zasięgu

  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikatywność

  • Dokładność, odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • Prace w organizacji, która jest otwarta na inicjatywę, możliwość współtworzenia rozwoju firmy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się Spółce

  • Pracę w energicznym i profesjonalnym zespole

  • Atrakcyjny pakiet Benefitów Pracowniczych

  • Stałe zatrudnienie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

7R S.A.

Jesteśmy ogólnopolskim, dynamicznie rozwijającym się deweloperem działającym na rynku nieruchomości komercyjnych. Od ponad 10 lat naszym klientom dostarczamy najwyższej jakości, nowoczesne powierzchnie magazynowe i produkcyjne. Jeżeli lubisz wyzwania i cenisz sobie pracę w dynamicznym i profesjonalnym środowisku zapraszamy do dołączenia do naszego Zespołu!

Przewiń do profilu firmy