Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Ziko Apteka sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • Rozliczanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Zakładanie i prowadzenie akt osobowych zgodnie z ustawą
  • Nadzorowanie terminowości przeprowadzenia szkoleń BHP
  • Nadzorowanie terminowości wykonania badań lekarskich
  • Naliczanie wynagrodzeń
  • Przygotowywanie zaświadczeń płacowych
  • Przygotowanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS
  • Przygotowanie deklaracji GUS
  • Przygotowanie deklaracji i rozliczeń PFRON
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych
  • Rozliczanie czasu pracy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Min. 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Praktyczne doświadczenie w rozliczaniu czasu pracy
  • Wiedza z zakresu PPK
  • Mile widziana znajomość programu kadrowo-płacowego TETA
  • Znajomość programu Płatnik
  • Dobra znajomość obsługi programu MS Excel
  • Doskonałe zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, staranność i terminowość
  • Samodzielność oraz zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atmosfera oparta na współpracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności
  • Szkolenia e-learningowe
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenie na życie
  • Premia za polecanie przyjaciół
  • Nowoczesne biuro o wysokim standardzie
  • Narzędzia pracy

Ziko Apteka sp. z o.o.

ZIKO to polska sieć aptek, drogerii oraz salonów optycznych. Naszą działalność opieramy na trosce o zdrowie i na dbałości o najwyższą jakość.

Siłą naszej przewagi konkurencyjnej są zaangażowani Pracownicy. Naszą firmę tworzy zgrany zespół profesjonalistów, którzy w przyjaznej atmosferze rozwijają się zawodowo i czerpią satysfakcję z codziennej pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Specjalista ds. Kadr i Płac, Kraków