Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya - ŻeleńskiegoO firmie

Teatr "Bagatela" im. Tadeusza Boya - Żeleńskiego

Karmelicka 6

Stare Miasto

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie bieżących spraw kadrowo-płacowych pracowników, w tym dokumentacji kadrowej i płacowej
  • obsługa procesów zatrudniania, zmiany warunków zatrudnienia i zakończenia pracy, współpraca z inspektorem BHP
  • przygotowywanie analiz i raportów kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym Comarch ERP Optima Kadry i Płace
  • obsługa pracowniczych ubezpieczeń grupowych
  • obsługa pracowniczych planów kapitałowych (PPK)
  • tworzenie i rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • obsługa programu Płatnik ZUS
  • rozliczanie PFRON
  • bieżące monitorowanie zmian w przepisach prawa podatkowego, ubezpieczeń społecznych i prawa pracy, w szczególności w zakresie regulacji dotyczących instytucji kultury
  • obsługa zakładowego funduszu świadczeń socjalnych

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie
  • 5 letnie doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku w obszarze kadr i płac
  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatku dochodowego
  • praktyczna znajomość programu Płatnik ZUS i systemu kadrowo-płacowego Comarch ERP Optima Kadry i Płace
  • umiejętność pracy pod presją czasu, szybkie podejmowanie decyzji, odpowiedzialność
  • zaangażowanie w pracę.

To oferujemy

  • stabilna praca w instytucji o ugruntowanej pozycji
  • możliwość rozwoju zawodowego

Wymagane dokumenty:

1. CV

2. list motywacyjny

3. podpisane i zeskanowane oświadczenie w sprawie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2019, poz. 11781 z późn.zm.) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem/zapoznałam się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych (Klauzula informacyjna - RODO) zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz uchyleniem dyrektywy 95/46/WE, która została zamieszczona na stronie internetowej Teatru.

Termin i miejsce składania dokumentów:

zgłoszenia prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikuj do dnia 20.09.2021 roku lub złożyć osobiście w sekretariacie Teatru, Kraków ul. Karmelicka 6, w godz. 9:00 -15:00 od poniedziałku do piątku.

Aktualne oferty pracodawcy
NR REF. TB-5/2021-110.KD.

Specjalista ds. kadr i płac, Karmelicka 6, Stare Miasto, Kraków