Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

Klient Pracuj.pl

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • zakładanie i prowadzenia akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • przygotowywanie umów oraz dokumentów związanych z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy, a także weryfikacja umów cywilnoprawnych

  • prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami

  • monitorowanie ważności badań okresowych pracowników, szkoleń bhp, ewidencjonowanie zwolnień lekarskich i nieobecności

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, PPK, sprawozdań do GUS,

  • sporządzanie i weryfikacja list płac,

  • prowadzenie dokumentacji zasiłkowej

  • sporządzanie oraz korygowanie dokumentów zgłoszeniowych oraz rozliczeniowych w Płatniku

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz z zakresu administracji kadr i płac na potrzeby wewnętrzne

  • wystawianie wymaganych przepisami dokumentów i zaświadczeń dla pracowników

  • monitoring stanu prawnego w obszarze prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • archiwizacja dokumentów kadrowo-płacowych

  • współpraca z działem księgowości

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, finanse i rachunkowość

  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na stanowisku kadrowo – płacowym

  • praktyczna i teoretyczna znajomość prawa pracy i prawa podatkowego

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych

  • znajomość narzędzi umożliwiających wykonywaną pracę (w tym Płatnik, MS Office)

  • otwartość, komunikatywność, pozytywne nastawienie

  • obowiązkowość, dokładność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie, odpowiedzialność, samodzielność

  • znajomość programu ENOVA365 - warunek konieczny

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • elastyczne godziny pracy

  • przyjazną atmosferę w pracy