Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Firma Doradcza "KONKRET" Renata Mączka

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Osiedle Józefa Strusia 1a

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • zakładanie, prowadzenie i archiwizacja akt osobowych

  • sporządzanie umów o pracę, aneksów i świadectw pracy

  • obsługa w zakresie umów zleceń, umów o dzieło

  • przygotowywanie i wysyłanie deklaracji ZUS (zgłoszeniowe, rozliczeniowe)

  • naliczanie wynagrodzeń, urlopów, zasiłków

  • sporządzanie list płac

  • przygotowywanie deklaracji do US, GUS

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 3 lata

  • bieżąca znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczenia społecznego

  • dobra organizacja pracy

  • dobra znajomość pakietu MF Office, programów kadrowo-płacowych i Płatnika

  • rzetelność, dokładność, samodzielność, komunikatywność, potrzeba rozwoju

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju

  • dobre warunki pracy

  • zgrany zespół

  • elastyczność co do formy zatrudnienia

O nas

Firma Doradcza Konkret to biuro księgowe. Posiadamy dwa oddziały (w Krakowie i w Wieliczce). Zatrudniamy 17 osób oraz obsługujemy ponad 120 firm. Na rynku działamy już od ponad 12 lat. W celu uzyskania szerszych informacji na nasz temat, zapraszamy na stronę www.konkretpodatki.pl oraz na https://www.facebook.com/KonkretPodatki/