Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Enix Sp. z o.o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników zgodnie z przepisami prawa pracy,

  • Obsługa programu kadrowo- płacowego,

  • Prowadzenie zagadnień zajęć komorniczych,

  • Prowadzenie funduszu socjalnego,

  • Sporządzanie deklaracji, sprawozdań i raportów do GUS, ZUS, PFRON, PPK,

  • Rozliczanie delegacji,

  • Sporządzanie raportów i analiz kadrowo – płacowych,

  • Bankowo-finansowa obsługa firmy,

  • Ścisła współpraca z działem księgowości – znajomość podstaw księgowania,

  • Współpraca z innymi działami firmy,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu kadr spółki,

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz przepisów o podatku dochodowym od osób fizycznych, a także ustawę o ochronie danych osobowych i ustawę o PPK,

  • Biegła obsługa komputera oraz programów z grupy MS Office,

  • Mile widziana znajomość programu SAP,

  • Samodzielność, skrupulatność, dobra organizacja pracy,

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • Samodzielne stanowisko pracy, możliwość realizacji swoich pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań,

  • benefity (karta Multisport, dodatkowe ubezpieczenie).

O nas

Firma produkcyjna o ugruntowanej pozycji na rynku poszukuje pracownika na stanowisko: