Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Bloober Team S.A.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie listy płac

  • Prowadzenie akt pracowniczych w tym przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych i innych dokumentów związanych z zatrudnieniem

  • Przygotowanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentów

  • Sporządzaniem sprawozdań, deklaracji i raportów do instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, PFRON, PPK)

  • Przygotowanie raportów na potrzeby księgowości i zarządu

  • Sporządzanie wniosków i kompletowanie dokumentów potrzebnych w procesie zatrudniania cudzoziemców

  • Prowadzenie ewidencji wszelkich rodzajów czasu pracy i urlopów pracowników

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy i przepisach podatkowych

  • Nadzorowanie terminów szkoleń BHP i współpraca z firmą zewnętrzną w zakresie ich wykonania

  • Nadzór nad lekarskimi badaniami okresowymi pracowników

  • Nadzór nad odpowiednim rozliczaniem pakietu benefitów

Nasze wymagania

  • Minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe (Ekonomia, Rachunkowość, Finanse)

  • Znajomość programu Płatnik

  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu Office

  • Znajomość i umiejętność interpretacji przepisów prawa pracy oraz przepisów podatkowych

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Duża samodzielność, dokładność i terminowość

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość modułu Płace i Kadry programu CDN Optima

To oferujemy

  • Zarobki adekwatne do doświadczenia i umiejętności

  • Samodzielne stanowisko i dużą niezależność pracy

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie, w interesującej branży oraz w międzynarodowym środowisku

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Możliwość rozwoju

  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie karty Multisport i nauki języka angielskiego, a także wsparcie firmowego konsjerża, dostęp do grupowego ubezpieczenia na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • Przyjazna atmosfera

  • Wsparcie firmowego konsjerża

  • Grupowe ubezpieczenie na życie

Jeśli szukasz czegoś więcej niż tylko miejsca pracy, jeśli chcesz być współtwórcą, a nie tylko trybikiem wielkiej maszyny, jeśli zależy Ci na tym by zapisać się na kartach historii gier w produkcjach, które będą jej kamieniami milowymi przeczytaj to ogłoszenie. Bloober Team S.A. to nie tylko wiodący twórca horroru na świecie, ze stabilną sytuacją finansową, jasną strategią rozwoju i być może najciekawszym portfolio nadchodzących tytułów, ale przede wszystkim to miejsce pracy z domową atmosferą (zaprzeczenie korporacji) i pasją Zespołu, którą wkrótce będzie można znaleźć również na konsolach nowej generacji.

Przewiń do profilu firmy