Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Profensa Sp z o. o.

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej i płacowej dla pracowników i zleceniobiorców obsługiwanych klientów

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców

  • Sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, ZUS

  • Obsługa systemu kadrowo-płacowego Comarch Optima oraz programu Płatnik

  • Sporządzanie raportów kadrowo-płacowych i innych zlecanych przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane doświadczenie w pracy w biurze rachunkowym)

  • Doświadczenie w obsłudze kadrowo-płacowej obcokrajowców

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • Znajomość programu kadrowo-płacowego Comarch Optima będzie dodatkowym atutem

  • Chęć rozwoju oraz dalszego zgłębiania wiedzy

  • Bardzo dobra organizacja pracy oraz sumienność i skrupulatność w wykonywaniu zadań

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i nastawienie na współpracę

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia

  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń i podnoszenia kwalifikacji

  • Dofinansowanie szkoleń i kursów

  • Możliwość dopasowania godzin pracy do indywidualnych potrzeb

  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej

  • Praca w przyjaznej atmosferze, kawa herbata owoce w biurze

Profensa to nowoczesne biuro rachunkowe w Krakowie, którego cechą charakterystyczną jest:

• Profesjonalizm

• Solidność

• Unikatowość

• Indywidualne podejście do Klienta

Nasz zespół tworzą osoby z długoletnim doświadczeniem, które do swojej pracy podchodzą z pasją i ogromnym zaangażowaniem.

Zaufało nam już wiele firm. Naszym celem jest świadczenie usług księgowych i finansowych na najwyższym poziomie.

www.profensa.pl

Przewiń do profilu firmy