Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Polskie Wydawnictwo Muzyczne

aleja Zygmunta Krasińskiego 11A

Stare Miasto

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej

  • naliczanie wynagrodzeń i zasiłków

  • sporządzanie list wypłat i przelewów

  • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych, rozliczeniowych i korekt do ZUS

  • sporządzanie deklaracji do US, GUS, PFRON

  • sporządzanie raportów, analiz i wymaganej sprawozdawczości

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy

  • prowadzenie teczek osobowych pracowników i ewidencji czasu pracy

  • kontrolowanie realizacji badań lekarskich i szkoleń BHP

  • obsługa dokumentacji związanej z zawieraniem umów cywilno-prawnych i ich rozliczanie

Nasze wymagania

  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych

  • znajomość procesu naliczania wynagrodzeń i rozliczania umów cywilnoprawnych

  • obsługa programu kadrowo – płacowego Symfonia Kadry i Płace – będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu ZUS Płatnik

  • zdolność do samodzielnej pracy i analitycznego myślenia

  • rzetelność i terminowość w działaniu

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • pracę w renomowanym w Polsce wydawnictwie muzycznym

  • dobre i stabilne warunki zatrudnienia

  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz zdobycia doświadczenia

  • ciekawą i samodzielną pracę

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Kontakt:

Zainteresowanych prosimy o składanie pisemnych zgłoszeń zawierających list motywacyjny oraz CV poprzez przycisk Aplikuj z umieszczeniem w temacie wiadomości: specjalista ds. kadr i płac + imię i nazwisko lub przesłanie pocztą na adres: Polskie Wydawnictwo Muzyczne, al. Krasińskiego 11a, 31-111 Kraków w terminie do dnia 15 lipca 2022 roku.