Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

UBM HOTEL MOGILSKA sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Mogilska 53

Grzegórzki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie akt osobowych: weryfikacja, aktualizacja, archiwizacja

  • Sporządzanie dokumentów kadrowo-płacowych w związku z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy pracowników

  • Obsługa wniosków ZFŚS

  • Tworzenie regulaminów i dokumentacji kadrowych oraz aktualizacji obecnie istniejących

  • Obsługa platformy benefitowej Carrotspot – realizacja przekazania tokenów podarunkowych, urodzinowych, świątecznych, wdrażanie nowości poprzez platformę, rozliczenia wydatków

  • Zapewnienie kontroli nad podpisami pracowników pod niezbędnymi dokumentami kadrowymi – regulamin pracy, regulamin wynagradzania, ochrona danych osobowych, dokumenty wewnętrzne, ryzyka zawodowe

  • Sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń, świadczeń pracowników z tytułu umowy o pracę i umów cywilno-prawnych

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy i nieobecności we wszystkich działach

  • Monitorowanie terminów ważności orzeczeń lekarskich i szkoleń BHP

  • Bieżąca aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym – grafiki, czas pracy

  • Uzgadnianie sald kont płacowych, centrów kosztów

  • Naliczanie i rozliczanie PPK

  • Obsługa pakietów medycznych i innych benefitów pracowniczych

  • Wystawianie ogłoszeń na portalach rekrutacyjnych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

  • Preferowane wykształcenie wyższe (ZZL, Finanse)

  • Znajomość przepisów prawa pracy

  • Znajomość MS Office (szczególnie Excel)

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

To oferujemy

  • JAK O CIEBIE ZADBAMY

  • Będziemy Cię wspierać w rozwoju w dziale HR poprzez szkolenia i projekty

  • Otrzymasz pakiet benefitów jak zniżki dla pracowników w hotelach sieci Accor na całym świecie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport

  • DLACZEGO WARTO PRACOWAĆ Z NAMI? Accor to światowy lider hotelarstwa z ponad 5100 hotelami w 110 krajach pod 39 markami w segmentach Lux, Premium, Midscale & Eco. Na pewno znasz takie marki jak: ibis, Novotel, Mercure, Sofitel.

  • Co nas wyróżnia? Możesz znaleźć pracę i markę, które najbardziej pasują do Twojej osobowości. Jesteśmy otwarci i witamy Cię takim, jakim jesteś. Wspieramy rozwój i naukę każdego dnia, dbając o to, aby praca nadawała cel Twojemu życiu, tak abyś w trakcie swojej podróży z nami mógł odkrywać nieograniczone możliwości Accor.

  • Dołączając do hoteli Accor, każdy rozdział Twojej historii może zostać napisany przez Ciebie, a my razem możemy kreować gościnność jutra. Odkryj życie, które czeka na ciebie w Accor - APLIKUJ!

  • Do what you love. Care for the world. Dare to challenge the status quo!

  • BELIMITLESS

O nas

Ibis, ibis Styles, ibis Budget to hotele klasy ekonomicznej tętniące życiem i otwarte na wszystkich! Witamy wszystkich lubiących nawiązywać kontakty, tych którzy nie widzą nic niezwykłego w byciu nieznajomym, tych którzy są ciekawi świata. Pozdrawiamy tych którzy lubią działać, tych którzy są myślicielami i tych którzy marzą. Witamy młodych i młodych duchem, odważnych, którzy potrafią czerpać ekscytację z każdego dnia. Pozdrawiamy wszystkich, którzy mają oczy i serca otwarte