Oferta pracy

Specjalista ds. kadr i płac

LeasingTeam Professional

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. kadr i płac

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami kodeksu pracy i rozporządzeniami wykonawczymi

  • Przygotowywanie umów o pracę, umów cywilno-prawnych, aneksów, porozumień, świadectwa racy

  • Naliczanie wynagrodzeń, świadczeń, sporządzanie list płac, przygotowywanie przelewów

  • rozliczanie i ewidencja czasu pracy

  • Wystawianie skierowań na badania lekarskie oraz nadzór nad terminowością

  • Nadzór nad terminowością szkoleń BHP pracowników

  • Obsługiwanie programu kadrowo-płacowego Enova

  • Sporządzanie deklaracji PIT,ZUS, PEFRON, GUS, PPK

  • Udzielanie informacji pracownikom w zakresie zatrudnienia oraz naliczonego wynagrodzenia

  • Sporządzanie kart wynagrodzeń

  • Bieżąca archiwizacja dokumentacji pracowniczej

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 5 lat doświadczenia w naliczaniu wynagrodzeń

  • Język angielski- komunikatywny (pozwalający na pracę z dokumentacją)

  • Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a w szczególności wiedza w zakresie naliczania wynagrodzeń ze stosunku pracy, podatków, zasad podlegania ubezpieczeniom społecznym i zdrowotnym

  • Samodzielność w działaniu i poczucie odpowiedzialności za powierzony obszar

  • Dokładność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków

  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik

  • Znajomość programu Enova

  • Zaawansowana znajomość Pakietu MS Office, w szczególność MS Excel

Pracodawca oferuje

  • Świetną atmosferę pracy w dynamicznej, nowoczesnej firmie

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę zakładające atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie w zależności od wyników i stopnia zaangażowania

  • Pracę w nowoczesnym kompleksie biurowym

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia przy wielomilionowych projektach

  • Realny wpływ na rozwój firmy

  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, karta Multisport, dofinansowanie szkoleń i kursów, ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Przewiń do profilu firmy