Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

HR NAVIGATOR

  • Zawiła 69, Dębniki, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Zawiła 69

Dębniki

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • obsługa kadrowo – płacowa pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz przebiegiem zatrudnienia,

  • wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy, rozliczanie czasu pracy i administrowanie nieobecnościami pracowników,

  • naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy,

  • rozliczanie pracowników oddelegowanych do pracy za granicą,

  • sporządzanie wniosków o A1 oraz wniosków o EKUZ,

  • sporządzanie deklaracji i zaświadczeń dla pracowników,

  • zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów wewnątrz firmy,

  • otwarta współpraca z innymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów: prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od os. fizycznych,

  • min. 3 lata doświadczenia w obsłudze kadrowo-płacowej,

  • umiejętność posługiwania się programami kadrowo-płacowymi oraz programem Płatnik,

  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel,

  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy własnej,

  • rzetelność, zaradność i sumienność,

  • umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość przepisów dotyczących oddelegowania pracowników do pracy za granicą

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • możliwość doskonalenia kwalifikacji zawodowych,

  • benefity: prywatna opieka medyczna w Luxmed, dodatkowe ubezpieczenie, zajęcia sportowe na siłowni z trenerem personalnym, wyjątkowe spotkania i wyjazdy integracyjne,

  • pracę w zespole specjalistów i pasjonatów.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • świętowanie urodzin

  • program rekomendacji pracowników

Etapy rekrutacji
1

wstępna rozmowa telefoniczna

2

zdalne spotkanie rekrutacyjne

3

bezpośrednie spotkanie rekrutacyjne

4

złożenie propozycji zatrudnienia

HR Navigator realizuje nieszablonowe i dopasowane do potrzeb Klienta usługi pracy tymczasowej, doradztwa personalnego oraz outsourcingu procesów w tym proces kadrowo-płacowy.

HR Navigator to firma, która zrodziła się z pasji i chęci dzielenia się nią z innymi. Człowiek bez pasji, jest jak okręt, który nie wie dokąd zmierza. Pokażemy Ci kierunek na lepszą jakość pracy, bo praca i ludzie są dla nas najważniejszymi wartościami - są naszą pasją.

Lepsza praca na horyzoncie!

Przewiń do profilu firmy