Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. Kadr i płac

Stalco IndustriesO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Stalco Industries

Cementowa 1

Nowa Huta

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń, dokonywanie potrąceń zgodnie z przepisami i sporządzanie listy płac pracowników,
  • Zarządzanie danymi związanymi z zatrudnieniem, prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej, akt personalnych, aktualizacja danych pracowniczych w systemie,
  • Udzielanie pracownikom informacji w zakresie kadrowo-płacowym, tworzenie zaświadczeń,
  • Sporządzanie dokumentacji związanej z zatrudnieniem
  • Prowadzenie akt osobowych oraz dokumentacji w sprawach związanych ze stosunkiem pracy
  • Ewidencjonowanie i rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Sporządzanie obowiązujących deklaracji, sprawozdań dla potrzeb ZUS, US, GUS, PFRON
  • Sporządzanie dokumentów rozliczeniowych i zgłoszeniowych w Płatniku
  • Monitorowanie terminowości badań lekarskich oraz współpraca z obszarem BHP
  • obsługa benefitów pracowniczych
  • Informowanie w zakresie kadrowo-płacowym Zarządu i pracowników firmy
  • Realizacji spraw kadrowych (urlopy, nieobecności, zaświadczenia, świadectwa pracy, sporządzanie umów o pracę i aneksów)
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi
  • Przygotowywanie zestawień i dokumentów związanych z realizacją PPK
  • Sporządzanie raportów i sprawozdań w zakresie spraw dotyczących zatrudnienia i płac
  • Rozliczanie delegacji służbowych pracowników
  • Prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniami grupowymi i prywatną opieką medyczną, w tym zawieranie umów i składanie ewentualnych wniosków o odszkodowania
  • Prowadzenie spraw związanych z wykorzystaniem środków z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych
  • Bieżąca współpraca z Działem Księgowości oraz Zarządem.

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku,
  • wykształcenie wyższe: preferowane w zakresie rachunkowości, kadr i płac lub pokrewne,
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń społecznych, ochrony danych osobowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, skrupulatność, odpowiedzialność i zaangażowanie w pracę,
  • znajomość języka angielskiego - mile widziana.
  • dobra organizacja pracy, dobry poziom komunikacji interpersonalnej, zaangażowanie i terminowość w działaniu
  • Praktyczna umiejętność dokonywania rozliczeń z ZUS (znajomość programu Płatnik), US, PFRON
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (umowa o pracę na okres próbny do 3-ch miesięcy, później umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin)
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Niekorporacyjną atmosferę pracy w międzynarodowej firmie, która jest niekwestionowanym liderem w swojej branży
  • Prywatna opieka medyczna
  • Pakiet socjalny
  • Pracę w dynamicznym, młodym zespole, w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie dopasowane do umiejętności i doświadczenia powiązane z zaangażowaniem
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Firma STALCO INDUSTRIES z siedzibą w Krakowie należąca do międzynarodowej grupy WERNER & WEBER specjalizuje się w produkcji maszyn służących do recyklingu odpadów. Nasze urządzenia sprzedajemy głównie na terenie Europy Zachodniej. Wysoka jakość wyrobów cieszy się coraz większym uznaniem, a to skutkuje większym zainteresowaniem również wśród polskich firm.

Specjalista ds. Kadr i płac, Cementowa 1, Nowa Huta, Kraków