Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Foodservice Investment Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac

  • Sporządzanie deklaracji oraz zgłoszeń i rozliczeń do ZUS, GUS, US, PFRON, pism do komorników

  • Dbanie o terminowość szkoleń BHP i badań lekarskich

  • Miesięczne i roczne rozliczanie podatków dochodowych od osób fizycznych

  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników (zgłaszanie i wyrejestrowywanie pracowników do ZUS, zakładanie akt osobowych, sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązaniem i ustaniem stosunku pracy oraz bieżący kontakt z pracownikami)

  • Ewidencja i rozliczanie czasu pracy tj. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia, itp.)

  • Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego i ubezpieczeń

  • Przygotowywanie zaświadczeń, raportów i innych zestawień płacowych na potrzeby spółki

Nasze wymagania

  • Warunkiem koniecznym jest minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku kadrowej

  • Praktyczna znajomość aktualnie obowiązujących przepisów z zakresu ubezpieczeń społecznych, podatkowych i prawa pracy

  • Biegła znajomość i obsługa systemu Płatnik

  • Bardzo dobra znajomość i obsługa pakietu MS Office (Word, Excel)

  • Mile widziana znajomość programu Kadromierz

  • Mile widziana znajomość przepisów dot. zatrudniania cudzoziemców

  • Umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji

  • Inicjatywa w działaniu, proponowanie ulepszeń oraz dobra organizacja pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • bony żywieniowe

  • świętowanie urodzin

Foodservice Investment Group firma działająca w branży gastronomicznej, której wizytówką jest sieć restauracji Meating Point.

Przewiń do profilu firmy