Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

INPOL-KRAK Sp. z o. o. Sp. komandytowaO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

INPOL-KRAK Sp. z o. o. Sp. komandytowa

Kosiarzy 2

Podgórze

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem (m.in. umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)
  • prowadzenie teczek akt osobowych zgodnie z wymogami prawa pracy
  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników oraz absencji chorobowych i urlopów
  • sporządzanie umów cywilnoprawnych
  • sporządzanie list płac - naliczanie wynagrodzeń, składek na ubezpieczenia społeczne, podatku dochodowego od osób fizycznych, zasiłków chorobowych
  • księgowanie wynagrodzeń
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS
  • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT
  • sporządzanie deklaracji PFRON
  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników
  • współpraca z specjalistą BHP w zakresie organizowania szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników oraz sporządzania dokumentacji wypadkowej
  • sprawozdawczość i analizę kadrową na potrzeby wewnętrzne i GUS
  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych - przygotowanie ofert pracy, przygotowywanie ogłoszeń, selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy
  • prowadzenie spraw w zakresie benefitów pracowniczych i świadczeń pozapłacowych
  • prowadzenie spraw w zakresie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • prowadzenie i obsługa PPK

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe)
  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i kreatywność
  • dobre zdolności organizacyjne
  • zdolności komunikacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w „miękkim HR”

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • możliwości rozwoju i szkoleń (samodzielne stanowisko)
  • dodatkowa opieka medyczna i inne świadczenia pracownicze
  • miłe i spokojne warunki pracy

Jako firma Inpol-Krak Sp. Z.o.o. Sp. K. jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które z powodzeniem zaopatruje klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych w produkty stalowe (w tym precyzyjnie przetworzone) oraz foliowe. Na rynku funkcjonujemy od ponad 27 lat.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

Specjalista ds. kadr i płac, Kosiarzy 2, Podgórze, Kraków