Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

INPOL-KRAK Sp. z o. o. Sp. komandytowa

  • Kosiarzy 2, Podgórze, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Kosiarzy 2

Podgórze

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dokumentów kadrowych i nadzór nad ich obiegiem (m.in. umowy o pracę, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)

  • prowadzenie teczek akt osobowych zgodnie z wymogami prawa pracy

  • ewidencjonowanie czasu pracy pracowników oraz absencji chorobowych i urlopów

  • sporządzanie umów cywilnoprawnych

  • sporządzanie list płac - naliczanie wynagrodzeń, składek na ubezpieczenia społeczne, podatku dochodowego od osób fizycznych, zasiłków chorobowych

  • księgowanie wynagrodzeń

  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych ZUS

  • sporządzanie deklaracji podatkowych PIT

  • sporządzanie deklaracji PFRON

  • bieżąca kontrola terminowej realizacji badań lekarskich pracowników

  • współpraca z specjalistą BHP w zakresie organizowania szkoleń z bezpieczeństwa i higieny pracy dla pracowników oraz sporządzania dokumentacji wypadkowej

  • sprawozdawczość i analizę kadrową na potrzeby wewnętrzne i GUS

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych - przygotowanie ofert pracy, przygotowywanie ogłoszeń, selekcja kandydatów, prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z kandydatami do pracy

  • prowadzenie spraw w zakresie benefitów pracowniczych i świadczeń pozapłacowych

  • prowadzenie spraw w zakresie Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

  • prowadzenie i obsługa PPK

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • wykształcenie średnie (preferowane wyższe)

  • bardzo dobra znajomość programu Płatnik

  • praktyczna znajomość prawa pracy, przepisów prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

  • dobra znajomość pakietu MS Office

  • dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i kreatywność

  • dobre zdolności organizacyjne

  • zdolności komunikacyjne

Mile widziane

  • doświadczenie w „miękkim HR”

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • możliwości rozwoju i szkoleń (samodzielne stanowisko)

  • dodatkowa opieka medyczna i inne świadczenia pracownicze

  • miłe i spokojne warunki pracy

Jako firma Inpol-Krak Sp. Z.o.o. Sp. K. jesteśmy rodzinnym przedsiębiorstwem, które z powodzeniem zaopatruje klientów instytucjonalnych oraz indywidualnych w produkty stalowe (w tym precyzyjnie przetworzone) oraz foliowe. Na rynku funkcjonujemy od ponad 27 lat.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds. kadr i płac.

Przewiń do profilu firmy