Specjalista ds. kadr i płac

CHANDON WALLER

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne, terminowe naliczanie wynagrodzeń,

  • Sporządzanie list płac,

  • Rozliczanie i ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie),

  • Sporządzanie deklaracji rozliczeniowych do ZUS i US,

  • Kompleksowa obsługa kadrowa, w tym prowadzenie akt osobowych pracowników,

  • Obsługa pracowników pod względem dokumentacji płacowej (min. wystawianie zaświadczeń o zarobkach),

  • Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym Comarch Optima,

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku min. 3 lata

  • Znajomość Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych,

  • Znajomość obsługi programu Comarch Optima

  • Znajomość obsługi programu Płatnik,

  • Praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń i zasiłków społecznych,

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wzorowa organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Znajomość j. Angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Doświadczenie w rozliczaniu produkcji,

To oferujemy

  • umowę o pracę, umowę zlecenie, kontrakt B2B wg preferencji kandydata,

  • przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym i energicznym zespole, pod nadzorem managera działu,

  • pracę w elastycznych godzinach pracy,

  • multisport,

  • ubezpieczenie grupowe,

  • prywatną opiekę medyczną,

  • zniżki do kliniki stomatologicznej dla całej rodziny,

  • szkolenia zawodowe,

  • dodatkowe dni wolne np. z okazji urodzin:)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • opieka stomatologiczna

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Wraz z rozwojem Działu Kadr i Płac - poszukujemy specjalistki/specjalisty do naszego zespołu w Chandon Waller & Partners!

Jeśli jesteś osobą, dla której kadry i płace to pasja, a dokładność i terminowość to słowa klucze w codziennej pracy, to właśnie Ciebie szukamy – dołącz do Nas:)

Przewiń do profilu firmy