Specjalista ds. Kadr i Płac

Adecco Poland Sp. z o.o.

10 00012 000 brutto / mies.
  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Rekrutujemy dla

naszego klienta z branży Solar Energy - rozwiązania energetyczne.

Firma opracowuje wysokiej jakości rozwiązania dla elektrowni słonecznych „pod klucz” z możliwością świadczenia najlepszych usług EPC i O&M dla klientów na całym świecie.

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna i kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie dokumentów związanych z zatrudnianiem pracowników i zleceniobiorców oraz innych dokumentów z zakresu prawa pracy).

  • Składanie deklaracji ZUS, PFRON, podatkowych, PPK.

  • Tworzenie i nadzór planów urlopowych.

  • Nadzór nad onboardingiem nowych pracowników.

  • Obsługa świadczeń i programów pracowniczych.

  • Odbieranie, przeglądanie i działanie PAN do celów płacowych.

  • Przygotowanie wpisów KG, uzgodnienia kont i rozliczeń międzyokresowych.

  • Prowadzenie dokładnej ewidencji programów wynagrodzeń, RSP i świadczeń.

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 2 letnie doświadczenie jako Specjalista ds. Płac.

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

  • Dokładne zrozumienie praktyk płacowych i powiązanych przepisów prowincjonalnych i federalnych.

  • Dobra znajomość języka angielskiego b1/b2.

  • Umiejętność rozliczania oddelegowań w Optimie.

  • Biegłość w programach: MS Office (w szczególności w Excelu), Optima..

Mile widziane

  • Znajomość, umiejęność: ERP (SAP)

Pracodawca oferuje

  • Wysokie, konkurencyjne wynagrodzenie dostosowane do umiejętności.

  • Doskonała okazja do rozwoju swoich umiejętności oraz możliwość szybkiego awansu.

  • Umowa o pracę z możliwością długoterminowej współpracy.

  • Świadczenia pozapłacowe (multisport, owoce w biurze etc.)

  • Praca w międzynarodowym środowisku w biurze w centrum Krakowa.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przewiń do profilu firmy