Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

Silicon Creations Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa kadrowo-płacowa.
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem oraz rozwiązaniem stosunku pracy oraz umów cywilnoprawnych.
  • Przygotowywanie i rozliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych.
  • Rozliczanie i ewidencjonowanie czasu pracy, urlopów i zwolnień lekarskich.
  • Sporządzanie raportów i deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS oraz PPK.
  • Monitorowanie terminów badań wstępnych, okresowych, kontrolnych, ważności orzeczeń lekarskich, szkoleń BHP.
  • Obsługa pism oraz zaświadczeń dla pracowników i urzędów.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w naliczaniu płac oraz w administrowaniu dokumentami kadrowo-płacowymi.
  • Praktyczna znajomości prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel).
  • Atutem będzie znajomość systemu Symfonia oraz programu Płatnik.
  • Zdolność analitycznego myślenia.
  • Samodzielność oraz wielozadaniowość.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych oraz ustawy o rachunkowości; chęć rozwoju w tym kierunku.

To oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie w zależności od stażu pracy i posiadanej wiedzy.
  • Elastyczne godziny pracy są możliwe w trakcie procesu edukacyjnego.
  • Pakiet świadczeń m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bezpłatne obiady, benefit-system.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę, która ma realny wpływ na przyszłość firmy.
  • Szkolenia i szerokie możliwości rozwoju.
  • Umowa na pełny etat.
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie pracującej z najnowocześniejszymi technologiami.
  • Dostęp do wewnętrznych kursów angielskiego z native speakerem.
  • Płatne nadgodziny.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • bezpłatne obiady

Jeśli jesteś zainteresowany/a dołączenia do grona pracowników Silicon Creations Poland Sp. z o.o. zachęcamy do przesłania CV za pomocą przycisku aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Silicon Creations Poland Sp. z o.o.

Silicon Creations Poland Sp. z o.o. świadczy usług projektowania z wykorzystaniem narzędzi informatycznych. Firma jest projektantem układów i elementów elektronicznych.

Specjalista ds. kadr i płac, Kraków