Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Abix Consultant Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad 16 lat, specjalizujące się w obsłudze małych, średnich i dużych firm, poszukuje kandydata na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników,
  • kontrolowanie sposobu i poprawności naliczania wynagrodzeń i zasiłków wynikających z ubezpieczeń społecznych,
  • zapewnienie poprawności i terminowości sporządzania deklaracji ZUS i PIT oraz informacji o dochodach do celów emerytalno-rentowych,
  • zapewnienie poprawności i terminowości sprawozdawczości ( m.in. dla ZUS, GUS),
  • monitorowanie i kontrolę ryzyk operacyjnych w powierzonym obszarze działania,
  • podejmowanie decyzji z zachowaniem zasad kompetencji i obowiązujących procedur,

Wymagania:

  • min. 2 - letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku pracy,
  • znajomość przepisów prawa pracy i przepisów ubezpieczeń społecznych,
  • znajomość programu Płatnik,
  • sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • zdolności organizacyjne, interpersonalne i umiejętność efektywnego, komunikowania się,
  • wysoki poziom kultury osobistej,
  • miła aparycja,

Gwarantujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • umowę o pracę,
  • rozwój zawodowy,
  • możliwość brania udziału w szkoleniach zewnętrznych rozwijających umiejętności osobiste,
  • narzędzia pracy,
  • pakiety medyczne i ubezpieczenie grupowe,
  • karta Multisport,
  • elastyczne godziny pracy,
  • lodówka z napojami,
  • owocowe poniedziałki.

Ogłoszenie archiwalne