Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2017-10-25
  • Ważna jeszcze 3 dni (do 2017-11-24)

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

Westrock jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań opakowaniowych. Współpracujemy z klientami na całym świecie w celu zapewnienia zróżnicowanych usług dotyczących opakowań. Zatrudniamy ponad 40 tysięcy osób w ponad 250 lokalizacjach obejmujących Amerykę Północną, Amerykę Południową, Europę i Azję.

Do naszego krakowskiego centrum biznesowego poszukujemy osoby na stanowisko:
Umowa na zastępstwo – 18 miesięcy
Miejsce pracy Kraków (Zabierzów)
Poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za rozliczanie wynagrodzeń i prowadzenie kadr
dla około 70-ciu osób zlokalizowanych w dwóch naszych polskich biurach (Kraków, Warszawa).

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie akt osobowych pracowników
  • Pełna obsługa procesów związanych z przebiegiem zatrudnienia (przygotowywanie umów, aneksów, świadectw pracy)
  • Samodzielne przygotowywanie list płacowych
  • Rozliczanie czasu pracy oraz prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • Zarządzanie benefitami pracowniczymi oraz negocjowanie warunków z dostawcami benefitów
  • Sporządzanie deklaracji oraz korekt ZUS, PFRON, PIT oraz sprawozdań GUS
  • Ustalanie uprawnień do zasiłków chorobowych, wychowawczych, macierzyńskich oraz ich naliczanie
  • Wprowadzanie usprawnień i optymalizowanie procesów w zakresie obsługi kadrowo – płacowej
  • Wsparcie managerów w rozwiązywaniu problemów pracowniczych
Wymagania:
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość przepisów i problematyki prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, PDOF, PFRON poparta minimum 3-letnim doświadczeniem w organizacji zatrudniającej powyżej 60 osób
  • Doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji pracowniczej, ewidencji i rozliczaniu czasu pracy
  • Doświadczenie w samodzielnym naliczaniu płac
  • Umiejętność obsługi programu Płatnik
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
  • Bardzo dobra znajomość MS Office, szczególnie programu Excel
  • Komunikatywność, proaktywność i nastawienie na klienta
  • Samodzielność

Mile widziane:
  • Znajmość programów: Comarch Optima, Enova
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w uzyskiwaniu pozwoleń na pracę i pobyt czasowy dla obcokrajowców
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w kameralnym zespole
  • Możliwość rozwoju w obszarze HR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubepieczenie na życie
  • Kartę Multisport
  • Bilety do kina
  • Owoce
  • Bezpłatny parking
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV w języku angielskim klikając w przycisk aplikowania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się