Ta oferta pracy jest nieaktualna od 294 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Dla naszego Klienta, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:

    6596
    Kraków

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku
    • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (głównie Excel), programów kadrowo-płacowych (w tym programu Płatnik)
    • Wiedza z zakresu Prawa Pracy, płac, przepisów podatkowych oraz ubezpieczeń społecznych
    • Dokładność, terminowość, samodzielność w działaniu
    • Umiejętności interpersonalne
    • Dobra organizacja czasu pracy

    Obowiązki:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowej
    • Sporządzanie listy płac, dokumentów zgłoszeniowych do ZUS
    • Rozliczanie oraz ewidencja czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń
    • Sporządzanie sprawozdań i deklaracji do US, ZUS, PFRON, GUS oraz innych instytucji
    • Wystawianie PITów
    • Przygotowywanie raportów, zestawień w zakresie kadr i płac, zaświadczeń dla pracowników
    • Obsługa programów płacowo-kadrowych (RCP)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
    • Pracę pełną wyzwań

    opisopis