Ta oferta pracy jest nieaktualna od 277 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i Płac

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 12.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    toptoptop
    top

    Eko Plast Spółka Akcyjna producent stolarki otworowej,
    poszukuje pracownika na stanowisko

    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa klientów firmy
    • Przygotowanie deklaracji ZUS, PFRON i sprawozdań GUS
    • Rozliczanie umów cywilno - prawnych

    Wymagania:

    • min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatkowych, PEFRON
    • Znajomość programu Płatnik
    • Znajomość programu Optima ( moduł Kadry Płace) mile widziany
    • sumienność, dokładność i odpowiedzialność
    • samodzielność i umiejętność efektywnej organizacji pracy
    • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV tylko w języku polskim
    klikając w przycisk:

    Do aplikacji prosimy o zamieszczenie klauzuli: Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i selekcji.

    bottom