Ta oferta pracy jest nieaktualna od 234 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 2018-03-20

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Camel Poland Sp. z o.o.

    Firma świadcząca usługi księgowo-kadrowe zatrudni samodzielnego pracownika na stanowisku:

    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres obowiązków:

    • sporządzanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz umowami cywilno-prawnymi
    • rozliczanie i nadzór nad ewidencją czasu pracy
    • przygotowanie raportów i zestawień oraz inne czynności związane z obsługą kadrową i płacową
    • kompleksowa obsługa w zakresie administracji personalnej i rozliczania wynagrodzeń
    • przygotowywanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych do ZUS,
    • sporządzanie deklaracji PIT, ZUS, GUS i PFRON
    • prowadzenie korespondencji z instytucjami zewnętrznymi
    • bieżące monitorowanie zmian w przepisach
    • prowadzenie akt osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami

    Wymagania:

    • znajomość programu Płatnik oraz dowolnego programu kadrowo-płacowego
    • min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
    • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu ustawy o ubezpieczeniach społecznych, prawa pracy oraz przepisów podatkowych
    • dobra znajomość pakietu MS Office – w szczególności programu Excel
    • umiejętność analitycznego myślenia
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • nastawienie na współpracę
    • samodzielność i dobra organizacja pracy
    • odpowiedzialność, rzetelność i dokładność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę na cały etat
    • Ciekawą i samodzielną pracę w rozwijającej się firmie
    • Możliwość ciągłego doskonalenia swoich kompetencji
    • Praca od pon. do pt. w godz. 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
    • Możliwość przystąpienia na korzystnych warunkach do grupowego ubezpieczenia na życie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".