Ta oferta pracy jest nieaktualna od 16 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.10.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy agencją performance marketingu oferującą kompleksowe rozwiązania dla Klientów e-commerce o zasięgu globalnym. Przygotowujemy strategię komunikacji online i zajmujemy się jej wdrożeniem biorąc odpowiedzialność za wyniki sprzedaży naszych Klientów. W ciągu 6 lat zbudowaliśmy dynamiczny i profesjonalny zespół blisko 50 specjalistów, który na co dzień integruje produkcję, technologię oraz media w spójną całość, tworząc skuteczne narzędzia sprzedaży online.

    Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Specjalisty w dziale kadr i płac. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna  za samodzielną obsługę kadrowo-płacową pracowników grupy.

    Miejsce pracy: Kraków

    Zadania:

    • Prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,
    • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń i zasiłków oraz przygotowywanie list płac,
    • Sporządzanie dokumentacji personalnej związanej z zatrudnieniem (zaświadczenia, świadectwa pracy),
    • Przygotowywanie dokumentacji rozliczeniowej ZUS, deklaracji PIT, PFRON,
    • Wprowadzanie i aktualizacja danych w programie kadrowo-płacowym,
    • Prowadzenie ewidencji urlopów,
    • Korespondencja z urzędami i komornikami,
    • Udzielanie pracownikom informacji i porad z obszaru prawa pracy.

    Wymagania:

    • Min. 2 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku związanym z obsługą kadrowo-płacową,
    • Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, administracji, ekonomii, finansów itp.,
    • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel, programu kadrowo-płacowego oraz programu PŁATNIK,
    • Praktyczna znajomość prawa pracy i zasad naliczania wynagrodzeń różnych typów umów,
    • Doskonała organizacja pracy, rzetelność oraz wielozadaniowość,
    • Umiejętność pracy w grupie oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

    Oferujemy:

    • Możliwość rozwoju zawodowego,
    • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 9-17,
    • Dodatkowe benefity pozapłacowe (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, szkolenia),
    • Pracę w młodym zespole profesjonalistów,
    • Niepowtarzalną atmosferę pracy,
    • Owocowe poniedziałki.