Specjalista ds. kadr i płac

  • Kraków, małopolskie
  • Saska 4, 33-332 Kraków, Polska pokaż mapę
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 23.08.2019
  • Ważna jeszcze 7 dni (do 22.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    F. H. Ampol jest firmą rodzinną, z tradycjami od 1994 r. Zaopatrujemy kompleksowo w wędliny, drób i mięso odbiorców z terenu Krakowa i Małopolski. W swoim zakresie oferujemy dowóz towaru do Klienta oraz sprzedaż stacjonarną. Rodzinny sposób prowadzenia firmy wpływa na przyjazną atmosferę w kontaktach z naszymi odbiorcami. Nasze kontakty nie ograniczają się jedynie do transakcji handlowych – razem poznajemy Europę i Polskę.

    Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Kraków

    Zakres zadań i obowiązków:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa z zakresu umów o pracę i umów cywilnoprawnych.
    • Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia.
    • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników w zakresie umów, badań lekarskich, szkoleń BHP, urlopów i zwolnień lekarskich.
    • Sporządzanie list płac.
    • Sporządzanie rozliczeń, deklaracji ZUS, GUS.
    • Wspieranie działu księgowości w wykonywaniu bieżących prac.

    Wymagania:

    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata.
    • Znajomość MS Office (Word, Excel ).
    • Wykształcenie min. średnie.
    • Znajomość przepisów z zakresu rozliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych oraz kodeksu pracy.
    • Umiejętność dobrej organizacji pracy.
    • Komunikatywność, rzetelność i zaangażowanie w realizowane zadania.
    • Znajomość zagadnień księgowych mile widziana.

    Oferujemy:

    • prace w stabilnej firmie, na podstawie umowy o prace.
    • możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach.
    • przyjazną atmosferę.
    • dobrą kawę z ekspresu.

    Zgodnie z polityką RODO w naszej firmie przesłanie CV oznacza zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacyjnych.

    Odpowiemy na wybrane CV.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.