Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. kadr i płac - Księgowa

Mecacontrol Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Koksownicza 34
    Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mecacontrol Polska Sp. z o.o.

Koksownicza 34

Dąbrowa Górnicza

 Europejski producent komponentów z tworzyw sztucznych dla branż

Automotive i AGD

Opis stanowiska:

  • Naliczanie wynagrodzeń z tytuły umów o pracę oraz umów cywilno-prawnych
  • Obsługa kadrowa pracowników (wystawianie zaświadczeń o zarobkach i skierowań na badania, wydawanie pasków, przygotowywanie umów, aneksów, kontrolowanie terminowości badań okresowych i szkoleń BHP)
  • Publikowanie ogłoszeń, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i komunikację w firmie
  • Przestrzeganie zasad poufności danych osobowych
  • Wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym SYMFONIA KADRY I PŁACE
  • Monitorowanie zmian przepisów prawnych
  • Zamawianie odzieży roboczej, środków ochrony osobistej dla Pracowników produkcyjnych
  • Wprowadzanie oraz kontrola faktur kosztowych, rozliczanie faktur z importu w programie SYMFONIA KSIĘGOWOŚĆ

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • Znajomość zasad rachunkowości i obsługa  programów Sage – SYMFONIA KADRY I PŁACE, SYMFONIA KSIĘGOWOŚĆ
  • Dokładność i skrupulatność
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Pozytywne podejście i uśmiech

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Pracę w miłej atmosferze w zgranym zespole
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego PZU

Ogłoszenie archiwalne