Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac - Księgowa/y

KDP Jolanta Janowska

Racławicka 10A

Śródmieście

Częstochowa

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa klienta z obszaru kadrowo-płacowego

  • Sporządzanie dokumentów z zakresu prawa pracy, zakładanie i prowadzenia akt osobowych,

  • Rozliczanie czasu pracy i nieobecności pracowników

  • Naliczanie wynagrodzeń dla umów o pracę i umów cywilnoprawnych

  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS, deklaracji podatkowych, PFRON, PPK oraz sprawozdań do GUS

  • Współpraca przy kontrolach z PIP/ZUS/US

  • obsługa klientów w zakresie prowadzenia KPiR,

  • księgowanie sprzedaży, zakupów oraz innych zdarzeń gospodarczych

  • sporządzanie i wysyłanie deklaracji PIT, VAT, JPK

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • samodzielność, zdolność rozwiązywania problemów, terminowość, skrupulatność, dokładność, umiejętność organizacji pracy,

  • Dobra znajomość Prawa Pracy, Ubezpieczeń Społecznych, ordynacji podatkowej oraz ustawy o rachunkowości,

  • Mile widziana znajomość programu - Comarch Optima, Płatnik,

To oferujemy

  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

  • Pracę w profesjonalnym zespole i przyjaznej atmosferze,

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

O nas

Zajmujemy się kompleksowym rozliczeniem podmiotów gospodarczych, dostarczamy Klientom szeroką gamę usług wspierających prowadzenie biznesu.