Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. kadr i płac - Księgowa/-y

  • Rzeszów, podkarpackie
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 21.02.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAKO GROUP HR sp. z o.o.

    www.pakogrouphr.pl

    Miejsce pracy: Rzeszów
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa
    • Prowadzenie i sporządzanie dokumentacji związanej z przebiegiem zatrudnienia
    • Sporządzanie list płac oraz naliczanie wynagrodzeń
    • Sporządzanie rozliczeń, deklaracji i raportów do ZUS, US

    Wymagania:

    • Absolwent kierunku finanse i rachunkowość bądź pokrewnym;
    • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
    • Bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy oraz ZUS
    • Skrupulatność, umiejętność szybkiego uczenia się; analityczne myślenie
    • Dobra znajomość programu Excel;
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Dodatkowym atutem będzie praca w dużej spółce lub grupie kapitałowej (zatrudniającej powyżej 300 osób)

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się spółce (umowa o pracę lub umowa zlecenie)
    • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 2 - 4 tys. zł brutto plus premie po okresie próbnym
    • Możliwość rozwoju i awansu
    • Przyjazną atmosferę pracy
    • Możliwość rozwoju zawodowego w obszarze HR i księgowości

    Prosimy o nadsyłanie CV w języku polskim z zaznaczeniem oczekiwań finansowych oraz z podaniem klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).