Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac - Księgowa/y

BASILEUS KSIĘGOWOŚĆ sp. z o.o.O firmie

  • Starogardzka 42
    Straszyn (pow. gdański), pomorskie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 06 sie 2021
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

BASILEUS KSIĘGOWOŚĆ sp. z o.o.

Starogardzka 42

Straszyn (pow. gdański)

Świadczymy kompleksową obsługę księgowo- podatkową oraz kadr i płac dla podmiotów o różnym profilu działalności i formie prawnej. Naszymi Klientami są zarówno spółki prawa handlowego jak również osoby prowadzące działalność gospodarczą. Nasza kadra to specjaliści w zakresie księgowości, bankowości, sprawozdawczości finansowej, którzy stale poszerzają swoje kwalifikacje. Biuro znajduje się w Straszynie, 12 km od centrum Gdańska.

Opis stanowiska:

-Sporządzanie list płac,

-Dokonywanie rozliczeń z tytułu podatku dochodowego od osób fizycznych oraz składek ZUS,

-Sporządzenie umów oraz świadectw pracy,

-Kontrola terminów badań lekarskich i szkoleń BHP,

-Księgowanie wyciągów bankowych, raportów kasowych, faktur zakupu i sprzedaży,

-Wystawianie faktur

Wymagania:

-Doświadczenie w obszarze płac, księgowości,

-Znajomość przepisów prawa pracy, z zakresu ubezpieczeń społecznych, PIT,

-Znajomość zasad rachunkowości,

-Dokładność, systematyczność, terminowość,

-Znajomość arkusza Excel

Mile widziane:

-Umiejętność obsługi programu Symfonia i Optima,

-Umiejętność obsługi programu Płatnik

Oferujemy:

-Przejrzyste zasady wynagradzania,

-Umowę o pracę,

-Ubezpieczenie grupowe,

-Pracę w energicznym, innowacyjnym i otwartym zespole

Ogłoszenie archiwalne