Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Kadr i płac - Księgowy

  • Katowice, śląskie
  • Specjalista
  • 13.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC - KSIĘGOWY
    umowa na zastępstwo na okres ok. 1,5 roku

    Miejsce pracy: Katowice

    Opis stanowiska:

    • sporządzanie dokumentacji kadrowej i prowadzenie akt osobowych pracowników
    • systematyczne rozliczanie czasu pracy, absencji chorobowych i urlopów
    • sporządzanie i rozliczanie deklaracji oraz sprawozdań do ZUS, GUS, PDOF i PFRON
    • sporządzanie deklaracji i informacji rocznych dla pracowników
    • sporządzanie raportów dotyczących stanu zatrudnienia i wynagrodzeń
    • sporządzanie i weryfikacja należności oraz rejestrów VAT
    • naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
    • tworzenie zarządzeń oraz wdrażanie procedur kadrowo – płacowych
    • księgowanie wynagrodzeń i kontrola kont
    • wystawianie faktur zaliczkowych, korygujących i walutowych
    • archiwizacja dokumentacji kadrowo - płacowej

    Wymagania:

    • min. 2- letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku w dziale kadr i płac
    • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, podatkowych oraz ubezpieczeniowych
    • dobra znajomość programów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik
    • mile widziana znajomość programów finansowo-księgowych
    • umiejętność organizacji pracy własnej
    • wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
    • samodzielność, skrupulatność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków służbowych

    Oferujemy:

    • interesującą i odpowiedzialną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość dalszego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
    • przyjazną atmosferę w pracy
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

    Uprzejmie informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

    bottom