Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

InstalPlast Łask Sp. z o.o. Sp.k.

Stefana Żeromskiego 66

Łask

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielna obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców Spółki
  • Przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy
  • Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników, urlopów, zwolnień lekarskich
  • Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie list płac
  • Dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, US, PFRON
  • Przygotowywanie sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku
  • Praktyczna wiedza z zakresu prawa pracy, przepisów dotyczących ubezpieczeń społecznych, zasiłków oraz podatku od osób fizycznych
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych, programu Płatnik
  • Umiejętność efektywnej organizacji własnej pracy i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Mile widziane doświadczenie w rekrutacji pracowników

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Umowę o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Specjalista ds. kadr i płac, Stefana Żeromskiego 66, Łask