Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Oferty z aktywnym „Aplikuj szybko” oznaczają, że możesz zaaplikować jednym klinięciem. „Aplikuj szybko” korzysta z dokumentów oraz treści wiadomości do pracodawcy używanych przez Ciebie przy ostatnim aplikowaniu. Możesz je zmienić, klikając przycisk „Edytuj”.

Specjalista ds. kadr i płac

NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ WIGOR sp. z o.o.O firmie

5 0008 000 / mies. (zal. od umowy)
  • Jana Kozietulskiego 9
    Legionowo, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

NIEPUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ WIGOR sp. z o.o.

Jana Kozietulskiego 9

Legionowo

NZ ZOZ Wigor sp. z o.o działa od 2000 roku. Jesteśmy podmiotem działalności leczniczej zlokalizowanym w Legionowie, zatrudniającym około 70 osób, w większości pracowników zawodów medycznych. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej i świadczeniach rehabilitacyjnych dla seniorów i osób niepełnosprawnych.

Główne zadania:

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników i zleceniobiorców
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej (akta osobowe, karty wynagrodzeń i zasiłków chorobowych, ewidencja czasu pracy)
  • wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym
  • sporządzanie dokumentacji dla ZUS, US, PFRON
  • sporządzanie sprawozdań GUS
  • rozliczanie zajęć komorniczych i prowadzenie korespondencji w tym zakresie
  • przygotowywanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne i zewnętrzne
  • prowadzenie ewidencji urlopów, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków chorobowych, macierzyńskich, wychowawczych i opiekuńczych
  • prowadzenie procesów rekrutacji na wolne stanowiska w firmie (przy współpracy z koordynatorami działów)
  • tworzenie i nadzór (rozliczanie czasu pracy, organizowanie zastępstw) nad grafikami pracy dla personelu (przy współpracy z koordynatorami działów)
  • współpraca z urzędami ZUS, US, UP, PIP
  • Okresowe analizy struktury zatrudnienia

Wymaganie:

  • 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku samodzielnego specjalisty działu kadr i płac
  • Wyższe wykształcenie
  • praktyczna znajomość przepisów prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera, pakietu MS Office (excel, word) oraz systemów kadrowo-płacowych i Płatnika
  • samodzielność, dokładność, sumienność, terminowość oraz dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i budowanie dobrych relacji z ludźmi nastawienie na pracę zespołową
  • dodatkowym atutem będzie znajomość przepisów prawa pracy, podatkowego i ubezpieczeń społecznych specyficznych dla podmiotów leczniczych

Ogłoszenie archiwalne