Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

NUTROPHARMA Sp. z o.o.

10 00012 000 brutto / mies.
  • Lesznowola (pow. piaseczyński)

    Lesznowola (pow. piaseczyński), mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa kadrowa:

  • prowadzenie teczek osobowych, wystawianie umów, aneksów, zaświadczeń, świadectw

  • wystawianie i rejestrowanie w ZUS umów cywilno-prawnych

  • skierowanie na badania wstępne, okresowe, kontrolne

  • listy intencyjne

  • ewidencja czasu pracy (urlopy, zwolnienia lekarskie i inne)

  • Obsługa płacowa:

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów o pracę (wynagrodzenia, zasiłki, ekwiwalenty, odprawy),

  • naliczanie wynagrodzeń z tytułu umów cywilno-prawnych

  • księgowanie naliczonych list,

  • terminowe rozliczenia i analiza sald związanych z wynagrodzeniami oraz ZUS, PIT, PFRON, PPK

  • sporządzanie deklaracji ZUS, PFRON , PIT-11, PIT-4R, PIT-8A

  • aktualizacja list pracowników objętych PPK, obsługa rozliczeń, naliczanie PPK, sporządzanie list pracowników

  • obsługa benefitów pracowniczych

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku związanym z prowadzeniem kadr i płac

  • wykształcenie co najmniej średnie, plus kursy kierunkowe

  • znajomość bieżących przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych z umiejętnością ich zastosowania

  • znajomość obsługi oprogramowania kadry i płace, znajomość oprogramowania Softlab będzie dodatkowym atutem

  • dokładność, sumienność i terminowość

  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • benefity pozapłacowe (ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna)

  • praca w miłej atmosferze dla prężnie rozwijającej się firmy

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz szkoleń

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie grupowe

Nutropharma to polska firma, która od ponad 30 lat tworzy najwyższej jakości suplementy diety i żywność specjalnego przeznaczenia medycznego. Wiemy, jak ważne w życiu każdego człowieka jest osiągnięcie wysokiej jakości życia, dlatego towarzyszymy naszym Klientom każdego dnia, troszcząc się o Ich zdrowie, które jest źródłem szczęścia i dobrego samopoczucia.

Przewiń do profilu firmy