Oferta pracy

Mardom Pro

Specjalista ds. Kadr i Płac

Mardom ProO firmie

  • Lipniki Stare (pow. pułtuski)

    Lipniki Stare (pow. pułtuski), mazowieckie
  • Ważna jeszcze 6 dni
    do: 21 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji zgodnie z obowiązującymi przepisami,

  • sporządzenie oraz weryfikowanie dokumentacji podatkowej i ubezpieczeniowej pracowników i zleceniobiorców,

  • rozliczanie wynagrodzeń - przygotowywanie list płac,

  • sporządzanie niezbędnych dokumentów oraz zaświadczeń dla pracowników,

  • prowadzenie ewidencji czasu pracy,

  • monitorowanie aktualności badań lekarskich,

  • udział w prowadzeniu sprawozdawczości wewnętrznej i zewnętrznej.

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i podatkowych,

  • wykształcenie wyższe,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,

  • samodzielność w działaniu oraz umiejętności rozwiązywania problemów,

  • dobra obsługa pakietu MS Office,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • pracę w rodzinnej firmie z niekorporacyjnymi zwyczajami i procedurami;

  • realną możliwość wdrażania w życie własnych pomysłów;

  • umowę o pracę

  • podstawowy system czasu pracy – od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00

  • świadczenia dodatkowe: pakiety sportowe, dofinansowanie nauki języków, szkolenia, udział w branżowych wydarzeniach – konferencjach, eventach

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • Multisport

Życiorys zawodowy prosimy dostarczyć do Działu Personalnego MARDOM lub przesłać za pomocą przycisku do aplikowania.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu: +48 23 692 01 48 wew. 24