Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i płac

BESO LUX SP Z O OO firmie

  • Łąkowa 7A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

BESO LUX SP Z O O

Łąkowa 7A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w rekrutacji nowych pracowników

  • Sporządzanie umów o pracę, aneksów oraz oświadczeń o ich rozwiązaniu

  • Prowadzenie dokumentacji BHP, urlopowej i świadectw pracy pracowników firmy

  • Obliczanie wymiaru urlopu oraz prowadzenie kalendarza urlopów

  • Obliczanie wynagrodzeń wraz z uwzględnieniem przyznanych premii oraz opieka nad regulaminem wynagrodzeń

  • Wyliczenia dot. ZUS i PIT-4

  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Prowadzenie Pracowniczych Planów Kapitałowych

  • Obsługa systemów benefitów dla pracowników

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min 2 lata – warunek konieczny

  • Znajomość obsługi kadr w systemie CDN Optima

  • Umiejętność organizacji pracy

  • Samodzielność i uczciwość

  • Znajomość j. Angielskiego

To oferujemy

  • Odpowiedzialne stanowisko w szybko rozwijającej się firmie

  • Pracę w międzynarodowym zespole wspierających i inspirujących profesjonalistów

  • Praca w szybko rosnącej firmie, która docenia zaangażowanie i kreatywność, w atmosferze start-upu

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (prywatny system zdrowotny, dofinansowania do kart Multisport, darmowe kursy językowe, imprezy firmowe i więcej)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • spotkania integracyjne

We are fastly growing online furniture reseller cooperating with companies all over the Europe based in Łódź.

Beso Lux Group’s (BSG) story began in 2012 in Luxemburg with the creation of interior design brands.

In the following years, BSG expanded in home & decor sector cooperating with the biggest e-commerce retailers and market places in Europe.

Today BSG has an expansive portfolio of 20 brands. Thanks to a motivated, young and creative team, BSG has distinguished itself by creating original and high-quality products.

Przewiń do profilu firmy