Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

HRSolo

  • Łódź, łódzkie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista (Mid / Regular)

Firma o profilu usługowym poszukuje pracownika na stanowisko

Główne zadania:

  • Prowadzenie dokumentacji kadrowo – płacowej zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • Przygotowanie danych oraz wprowadzanie informacji do systemu kadrowo – płacowego
  • Sporządzanie listy plac
  • Przygotowywanie deklaracji do GUS, US, ZUS
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Prowadzenie i archiwizacja akt osobowych pracowników
  • Naliczanie wynagrodzeń, składek ZUS i zaliczek na podatek dochodowy
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne
  • Tworzenie i realizacja polityki szkoleń i rozwoju personelu
  • Tworzenie i wdrożenie efektywnych systemów motywacyjnych
  • Współpraca ze wszystkimi jednostkami organizacyjnymi Spółki
  • Planowanie i kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych
  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Analiza i raportowanie wskaźników HR
  • Budowanie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku firmy na zewnątrz oraz obszaru HR wewnątrz organizacji
  • Inicjowanie zmian organizacyjnych wpływających na poprawę efektywności realizowanych procesów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum trzyletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. personalnych/ specjalisty ds. kadr i płac lub pokrewnym
  • Praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych oraz umiejętność sprawnej interpretacji przepisów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B2)
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • Znajomość obsługi programu Płatnik
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze programu OPTIMA
  • Mile widziane doświadczenie z zakresu analityki wynagrodzeń i wskaźników efektywności z obszaru HR

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie stałe plus system premiowy
  • Stabilne zatrudnienie
  • Pakiet socjalny (m.in. opieka medyczna, dofinansowanie do kart sportowych, benefity z ZFŚS, ubezpieczenie grupowe)

Zainteresowanych prosimy o składanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne