Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Klient Pracuj.pl

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie dokumentacji kadrowej pracowników w szczególności: dokumenty związane z nawiązywaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy (w tym badania lekarskie i szkolenia BHP), zaświadczenia o zatrudnieniu i wynagrodzeniu, umowy cywilno-prawne

  • wprowadzanie i adaptacja nowych pracowników

  • wsparcie pracowników w kwestiach kadrowo-płacowych

  • ewidencja czasu pracy

  • przygotowywanie raportów i danych kadrowo-płacowych

  • realizowanie procesów płacowych tj. naliczanie wynagrodzeń, świadczeń z tytułu choroby i macierzyństwa, rozliczanie umów cywilno-prawnych, świadczeń pozapłacowych (różne systemy czasu pracy i okresy rozliczeniowe)

  • obsługa procesu PPK

  • sporządzanie deklaracji do instytucji zewnętrznych: ZUS, US, PFRON

Nasze wymagania

  • minimum dwuletniego doświadczenia na podobnym stanowisku

  • specjalistycznej wiedzy z zakresu kadr i płac w tym Kodeksu pracy

  • dobrej organizacji pracy własnej i umiejętności pracy w zespole

  • dobrej znajomości pakietu MS Office (Excel, Word)

  • znajomości języka angielskiego

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • zatrudnienie na pełen etat

  • wydarzenia integracyjne

  • pracę w dogodnej lokalizacji w centrum miasta

  • dobrą atmosferę współpracy w zespole