Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. kadr i płac

Polski Instytut Księgowości – PIK Sp. z o.o.

Henryka Sienkiewicza 85/87

Śródmieście

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa kadrowo-płacowa pracowników (prowadzenie akt osobowych, przygotowywanie i wystawianie umów, aneksów, świadectw pracy, zaświadczeń)

  • sporządzanie list płac, dokumentów rozliczeniowych z ZUS

  • sporządzanie deklaracji PIT i PFRON , SODiR

  • sporządzanie raportów GUS

  • sporządzanie zestawień dla potrzeb Zarządu

  • współpraca z księgowością i innymi działami spółki

Nasze wymagania

  • znajomość programu ComarchOptima Kadry i Płace

  • znajomość programu Płatnik , portalu ZUS PUE

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy;

  • odpowiedzialność, sumienność, rzetelność i terminowość;

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole;

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

W związku z rozwojem Polski Instytut Księgowości poszukuje dwóch kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy