Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Specjalista ds. Kadr i Płac

Biuro Rachunkowe KONSENS Sp. z o.o.

4 0006 200 brutto / mies.

Mikołaja Kopernika 64A

Polesie

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie dokumentacji płacowej i kadrowej: umowy o pracę, umowy zlecenia, umowy o dzieło, kontrakty menedżerskie, aneksy, świadectwa pracy, akta osobowe,

  • sporządzanie list wynagrodzeń,

  • przygotowywanie raportów i zestawień, w tym sprawozdań GUS, ZUS i innych instytucji zewnętrznych.

  • bieżąca obsługa klientów biura rachunkowego.

Nasze wymagania

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, Płatnika,

  • doskonała organizacja pracy,

  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,

  • mile widziana znajomość programu Comarch CDN OPTIMA.

To oferujemy

  • pracę na pełen etat,

  • przyjazną atmosferę,

  • odpowiedzialne, samodzielne stanowisko,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.

  • dofinansowanie do pakietu sportowego.

  • wsparcie ze strony zespołu i przełożonych.

O nas

Biuro Rachunkowe Konsens Sp. z o.o. działa nieprzerwalnie na łódzkim rynku od 2005 roku.