Oferta pracy

Specjalista ds. Kadr i Płac

Grupa Progres

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla naszego Klienta, jednej z największych w Polsce firm z branży budowlanej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Twój zakres obowiązków

  • Naliczanie wynagrodzeń dla 100-200 pracowników

  • Prowadzenie dokumentacji personalnej

  • Obsługa programu kadrowo-płacowego

  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy

  • Pomoc w sporządzaniu sprawozdań oraz deklaracji do instytucji zewnętrznych

  • Przygotowywanie raportów i analiz kadrowo-płacowych na potrzeby wewnętrzne Spółki

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku i samodzielnym naliczaniu płac

  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy

  • Ponad podstawowa wiedza z zakresu praktycznego naliczania wynagrodzeń

  • Znajomość programu Płatnik

  • Odpowiedzialność, dokładość i samodzielność

  • Dobra organizacja pracy

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość pracy hybrydowej

  • Pracę w kilkunastoosobowym dziale HR

  • Pakiet medyczny

  • Karta sportowa

  • Dofinansowanie do nauki angielskiego, kursów branżowych

  • Merytoryczne wsparcie przełożonych i zespołu

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

Progres Permanent Recruitment to ekspercka linia biznesowa Grupy Progres w dziedzinie rekrutacji stałych. Specjalizuje się w doborze specjalistów, menadżerów, kadry zarządzającej w sektorach takich jak: IT, Produkcja, Logistyka, Budownictwo, Finanse, Sprzedaż i SSC/BPO. Chcąc sprostać oczekiwaniom Klientów wdraża innowacyjne rozwiązania, dopasowane do aktualnych wyzwań rynku pracy. Wykorzystuje najnowocześniejsze narzędzia i metody pozyskiwania pracowników, a także dba o Candidate i Customer Experience oraz Employer Branding swoich Klientów.

NR AGENCJI: 5088

Przewiń do profilu firmy