Logo Pracuj.pl

Specjalista ds. kadr i płac

FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp. z o.o.O firmie

5 500–8 500
brutto / mies.
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3

FOREIGN PERSONNEL SERVICE Sp. z o.o.

Żeligowskiego 3/5

Polesie

Łódź

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżące wsparcie w zakresie obsługi kadrowo- płacowej pracowników oraz zleceniobiorców - w tym osób zatrudnionych w modelu pracy tymczasowej
  • Prowadzenie i nadzór nad danymi pracowniczymi w systemie kadrowo-płacowym
  • Naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac
  • Sporządzanie sprawozdań na rzecz GUS, US, PFRON, PPK
  • Terminowa realizacja zgłoszeń do ZUS/US/PPK
  • Opracowywanie i przygotowywanie dokumentacji pracowniczej (w tym dokumentacji związanej z zatrudnieniem oraz zakończeniem współpracy z pracownikiem)
  • Nadzór nad poprawnością oraz terminowością dokumentacji kadrowo-płacowej
  • Sporządzanie bieżących raportów na zlecenie Przełożonego

Nasze wymagania

  • Min 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów prawa pracy
  • Znajomość przepisów dot. ZUS /US /PFRON/ PPK
  • Samodzielność, inicjatywa w działaniu
  • Doświadczenie w obsłudze systemu Płatnik
  • 7. Dobra znajomość MS Office
  • Miłe widziane doświadczenie w obsłudze systemu Enova

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - w modelu pracy stacjonarnej lub hybrydowej
  • Ambitną pracę, w której nie sposób się nudzić
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach, które zapewni ochronę dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Prywatną opiekę medyczną, która umożliwi Ci bieżący dostęp do lekarzy specjalistów
  • Dofinansowanie do karty sportowej, aby zapewnić Tobie dobre samopoczucie
  • Wsparcie wewnętrznych struktur, które pomogą rozwijać Twoje kompetencje
  • Dużą samodzielność i przestrzeń we wdrażaniu nowych pomysłów

O nas

Foreign Personnel Service Sp. z o.o. jest polską firmą rekrutacyjną specjalizującą się w pozyskiwaniu pracowników liniowych, specjalistów średniego oraz wyższego szczebla.

Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa z branży produkcyjnej, a także logistycznej i wielu innych.

Dzięki sprawnej obsłudze i profesjonalnemu podejściu do rekrutacji, cieszymy się dużym zaufaniem wśród naszych Klientów.

Specjalista ds. kadr i płac, Żeligowskiego 3/5, Polesie, Łódź